Communicate with the World

شنبه 27 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

بهترین زمان برای آموزش زبان به کودکان چه سنی است؟

یکی از دغدغه های امروزی ما به عنوان والدین، آموزش زبان های زنده دنیا به فرزندانمان است و همیشه این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای شروع این آموزش و یادگیری چه وقت باید باشد؟ موضوع یادگیری زبان به توانایی های زبان شناختی کودکان بر می گردد. در این زمینه، نظرات گوناگون و بعضاً متضادی با یکدیگر وجود دارد، اما در این ویدئوی جذاب، خانم پاتریشیا کوهل، نتایج یک آزمایش تجربی جالب در مورد توانایی های زبان شناختی کودکان و تغییر این توانایی ها در بازه های سنی مختلف و دلایل هر یک را بیان می کند.

 

 

برای مشاهده ویدئو کلیک کنید.

منبع: شهروند فردا http://shahrvandfarda.ir:: برچسب‌ها: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ 147 بازدید Twitter Facebook Google LinkedIn زبان زبان آموزی آموزش زبان یادگیری زبان مهارت زبانی کودکان سن یادگیری زبان توانایی زبان شناختی کودکان دوزبانه زبان اول زبان دوم یادگیری زبان اول یادگیری زبان دوم تربیت تربیت کودک تربیت کودکان تربیت نوجوان تربیت نوجوانان تربیت کودکان نوجوانان تربیت فرزندان تربیت نوزاد تربیت نوزادان کودک کودکان نوجوان نوجوانان کودکان نوجوانان نوزاد نوزادان والدین مربیان توانمندسازی توانمندسازی والدین توانمندسازی مربیان فرزندپروری,


یک شنبه 16 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

SPIRIT OF CHILDREN
شنبه 13 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

Being Different:: برچسب‌ها: change, change the life, chanding yourself, تغییر, تغییر خود, تغییر زندگی,تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان English Teaching و آدرس bmenglish.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.