Communicate with the World

چهار شنبه 7 / 4 / 1395
ن : رامین شیخ زاده

Bathroom Vocabulary:: برچسب‌ها: mirror, soap, sink, towel, wash cloth, bath tub, shower, tap, toilet, ,


سه شنبه 5 / 2 / 1395
ن : رامین شیخ زاده

توهم ... 

آماده تجربه یک توهّم هستید؟


روی لینک زیر کلیک کنید سپس روی گزینه trippy" "Let's get و پس از آن روی "OK, start" کلیک کنید، برای 30 ثانیه به مرکز صفحه خیره شوید سپس بلافاصله به دستی که با آن موس را گرفته‌اید نگاه کنید. به هیچ وجه دست خود را تکان ندهید. شگفت زده نشويد؛ چرا كه نام اين پديده علمي"synesthetic hallucination" یا توهّم احساس مشترک است.

 

 

http://www.neave.com/strobe

 :: برچسب‌ها: توهم, توهم احساس مشترک, احساس, synesthetic, hallucination,


شنبه 27 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

بهترین زمان برای آموزش زبان به کودکان چه سنی است؟

یکی از دغدغه های امروزی ما به عنوان والدین، آموزش زبان های زنده دنیا به فرزندانمان است و همیشه این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای شروع این آموزش و یادگیری چه وقت باید باشد؟ موضوع یادگیری زبان به توانایی های زبان شناختی کودکان بر می گردد. در این زمینه، نظرات گوناگون و بعضاً متضادی با یکدیگر وجود دارد، اما در این ویدئوی جذاب، خانم پاتریشیا کوهل، نتایج یک آزمایش تجربی جالب در مورد توانایی های زبان شناختی کودکان و تغییر این توانایی ها در بازه های سنی مختلف و دلایل هر یک را بیان می کند.

 

 

برای مشاهده ویدئو کلیک کنید.

منبع: شهروند فردا http://shahrvandfarda.ir:: برچسب‌ها: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ 147 بازدید Twitter Facebook Google LinkedIn زبان زبان آموزی آموزش زبان یادگیری زبان مهارت زبانی کودکان سن یادگیری زبان توانایی زبان شناختی کودکان دوزبانه زبان اول زبان دوم یادگیری زبان اول یادگیری زبان دوم تربیت تربیت کودک تربیت کودکان تربیت نوجوان تربیت نوجوانان تربیت کودکان نوجوانان تربیت فرزندان تربیت نوزاد تربیت نوزادان کودک کودکان نوجوان نوجوانان کودکان نوجوانان نوزاد نوزادان والدین مربیان توانمندسازی توانمندسازی والدین توانمندسازی مربیان فرزندپروری,


یک شنبه 16 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

SPIRIT OF CHILDREN
شنبه 13 / 11 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

Being Different:: برچسب‌ها: change, change the life, chanding yourself, تغییر, تغییر خود, تغییر زندگی,


یک شنبه 27 / 9 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

مدارج دانشگاهی و اصطلاحات مربوط به درس و دانشگاه:: برچسب‌ها: درس, دانشگاه, مدرک تحصیلی, فوق دیپلم, لیسانس , فوق لیسانس , دکترا, فرغ التحصیل, ,


شنبه 24 / 9 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

دلایلی برای استفاده از فیلم در یادگیری زبان انگلیسی

 

 

برای یادگیری زبان انگلیسی راه های مختلفی وجود دارد، با این حال برای آنکه بتوان انگلیسی را خوب و مانند یک انگلیسی زبان صحبت کرد، بهترین کار این است که آنچه می شنویم را از منابع صحیح و قابل اعتماد انتخاب کنیم.

یکی از منابع معتبر انگلیسی درست و موثق، فیلم های انگلیسی می باشد. چون معمولا این فیلم ها در آمریکا وانگلستان ساخته می شود، زبان مادری بازیگران این فیلم ها، انگلیسی می باشد، بنابراین مکالمه آنها قابل اعتمادترین نوع انگلیسی می باشد.
فراموش نکنید که همیشه بهتر است فیلم ها را با زیرنویس انگلیسی دید تا تاثیر یادگیری و فهم شما از فیلم دوچندان شود.

دلایل زیادی برای یادگیری انگلیسی از طریق فیلم وجود دارد، این ۶ دلیل از مهمترین آنها می باشد.

 :: برچسب‌ها: نمایش فیلم و یادگیری زبان, نقش فیلم در آموزش زبان, کاربرد نمایش فیلم در یادگیری زبان انگلیسی, ,


شنبه 10 / 9 / 1394
ن : رامین شیخ زاده

Jobs

چه کاره هستید؟ شغل شما چیست؟
What do you do?/what are you?/what’s your job?b:: برچسب‌ها: job, JOB, jobs, JOBS, شغل, مشاغل, کار, چه کاره ای؟,


دو شنبه 11 / 11 / 1393
ن : رامین شیخ زاده

Household Chores:: برچسب‌ها: cook, bed, rubbish, laundry, clothes vacuum, mop, dusting, dish, ,


دو شنبه 13 / 10 / 1393
ن : رامین شیخ زاده

چگونه کودک را با زبان دوم روبرو کنیم؟

کودکان به طور باور نکردنی از آمادگی و استعداد یادگیری زبان های متعددی برخوردارند. اگر شما در اندیشه آن هستید که کودکتان بیش از یک زبان بیاموزد، سعی کنید مرز بین دو زبان را واضح مشخص کنید.


بعضی از بچه های کشور ما چه آن ها که در داخل کشور زندگی می کنند و چه آن هایی که به کشورهای دیگر کوچ کرده اند، عمدتاً با دو و گاهی با بیش  از دو زبان مواجه اند. مثلا کودکانی که زبان مادری آن ها ترکی است و زبان رسمی کشور فارسی ، در داخل کشور باید دو زبان بیاموزند و در صورت هجرت به خارج از کشور، گاهی باید سه زبان مختلف را یاد بگیرند.

این کودکان عمدتا زبان دوم را یا به طور همزمان با زبان اول و یا در توالی هم می آموزند. یادگیری دو زبان به طور همزمان ، زمانی است که کودکی از همان بدو تولد، به طور هم عرض بیش از یک زبان می آموزد. یادگیری دو زبان در توالی هم ، زمانی اتفاق می افتد که کودک ابتدا زبان مادری را در خانه می آموزد و در سال های بعد زبان دوم را یاد می گیرد که این سال ها می تواند از سن چهار تا شش سالگی باشد. در هر دو مورد مهم ترین مطلب آن است که بدانیم چگونه کودک را با زبان دوم روبرو کنیم .

 :: برچسب‌ها: یادگیری زبان دوم, زبان دوم, زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی,تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان English Teaching و آدرس bmenglish.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.